Ostrołęka: Wybił szybę w kiosku i ukradł… cyrkle
fot. KMP w OstrołęceDo zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 lutego około godziny 1:30. W jednym z kiosków w samym centrum Ostrołęki doszło do włamania. Sprawca wybił szybę a następnie ukradł kilak paczek papierosów oraz cyrkle.
- Na miejscu już po chwili byli policjanci z kilku wydziałów ostrołęckiej komendy. Natychmiast rozpoczęły się czynności mające na celu jak najszybsze ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego włamania. O zdarzeniu zostały powiadomione również wszystkie patrole zarówno na terenie naszego miasta jak i powiatu. Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy już kilka godzin od otrzymania informacji o włamaniu podejrzany o popełnienie tego przestępstwa był już w rękach policjantów – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Zatrzymany do sprawy to 46 – letni mieszkaniec naszego powiatu. W chwili zatrzymania miał on na sobie kurtkę, którą uszkodził podczas włamania do kiosku.
- W trakcie czynności okazało się, że 46 – latek ma na sobie ubrania, które pochodzą z kradzieży z różnych sklepów na terenie naszego miasta. Większość ubrań została skradziona w jednym z większych sklepów sportowych. Przy mężczyźnie znaleziono także urwane z ubrań zabezpieczenia przed kradzieżą. Jednak to nie wszystko, mieszkaniec naszego powiatu miał przy sobie alkohol oraz artykuły spożywcze, które również pochodziły z kradzieży w kilku sklepach spożywczych na terenie naszego miasta – informuje asp. Żerański.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży w włamaniem. W najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Mszczonów: Złodziejska „dziupla” zlikwidowana [ZDJĘCIA]
Spokojna głowa i zabezpieczone finanse – co daje mobile insurance?
Coraz więcej firm traci z powodu cyberataków. Najbardziej zagrożona branża medyczna [WIDEO]
Złodziej akumulatorów zatrzymany na gorącym uczynku
Ostrołęka: Nastolatek „na gigancie” ukradł dwa rowery
Myszyniec: Pijany 47-latek okradł automat publicznej toalety
Ostrołęka: „Elektryczny” rabuś złapany na gorącym uczynku
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 | 1 | 2 |




1
6
13
20