eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Zadymienie w bloku socjalnym przy Padlewskiego

REKLAMA
zdjecie 9927
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 9927
Dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej interweniowały wczoraj w bloku socjalnym przy ulicy Padlewskiego. Powodem działań było zgłoszone silne zadymienie.

- W Ostrołęce o godzinie 23.23 w budynku wielorodzinnym przy ulicy Padlewskiego  zgłoszono zadymienie na klatce schodowej. Do udziału w akcji zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka – poinformował nas st. bryg. Jarosław Wilga, komendant miejski Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Przyczyna zadymienia nie została ustalona.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×