eOstroleka.pl
Ostrołęka, AKTUALIZACJA

Ostrołęka: Zderzenie dwóch osobówek i ciężarówki na Traugutta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1109
zdjecie 1109
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Trzy auta – ciężarówka i dwie osobówki zderzyły się o poranku na ulicy Traugutta w pobliżu I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia i starają się upłynnić blokujący się w tym miejscu ruch.

Do wypadku doszło około godz. 8:00 w czasie porannego szczytu komunikacyjnego. W zdarzeniu uczestniczyły dwie osobówki – opel i bmw oraz kierujący ciężarówką.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 22-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc ulicą Traugutta nie zachował bezpiecznego odstępu od znajdującego się przed nim bmw, które zatrzymało się przed sygnalizacją świetlną. Kierujący oplem chcąc uniknąć zderzenia z bmw zjechał na sąsiedni pas i uderzył znajdującą się w tym miejscu ciężarówkę, zahaczając jednocześnie o bmw.

W oplu oprócz kierowcy podróżowało także 3-letnir dziecko. Szcześliwie nikt nie doznał obrażeń. Na sprawcę nałożono mandat w wysokości 1020 złotych oraz 6 punktów karnych.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Obecnie na miejscu pracują funkcjonariusze ostrołęckiej policji, którzy ustalają okoliczności całego zdarzenia. Ulica, na której doszło do wypadku stanowi miejski odcinek drogi krajowej nr 61. W tym miejscu, w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego często tworzą się korki, a dziś, dodatkowo na skutek zdarzenia utrudnienia są znacznie większe.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszemu Czytelnikowi Marcinowi.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×