2017-02-02T20:01:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Oto „pewniak” na oryginalny prezent Walentynkowy [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4840
zdjecie 4840
fot. MZK Ostrołękafot. MZK Ostrołęka
REKLAMA
3
1
0

Chcesz zrobić swojej sympatii wyjątkową niespodziankę w Walentynki? Czy będzie coś bardziej oryginalnego niż wyznanie miłości w... autobusie czy na przystanku?

Zbliża się jeden z najbardziej romantycznych dni w roku – Walentynki. Wychodząc naprzeciw swoim klientom MZK Ostrołęka podobnie jak przed rokiem przygotował ciekawą propozycję dla wszystkich zakochanych. Na elektronicznych tablicach znajdujących się przy wiatach przystankowych lub na monitorach w kursujących po mieście autobusach ukazać się mogą wasze życzenia walentynkowe dla ukochanej osoby.

- Już po raz drugi Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce zaprasza swoich pasażerów do skorzystania z możliwości wyznania miłości w środkach komunikacji miejskiej. W ubiegłym roku spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem naszą akcją, dlatego dziś kontynuujemy Walentynki z MZK .Zamiast tradycyjnej kartki walentynkowej wysłanej pocztą proponujemy coś, co zaskoczy ukochaną osobę, na pewno ją wzruszy i uszczęśliwi. Darmowe życzenia walentynkowe na tablicach informacyjnych na przystankach oraz na monitorach LCD w autobusach. Zapraszamy wszystkich zakochanych pasażerów do skorzystania z możliwości wyznania swojej miłości w autobusie – mówi Ryszard Chrostowski, prezes MZK Ostrołęka sp z o.o.

Życzenia wyświetlone zostaną w Święto Zakochanych, 14 lutego w 11 kursujących po ulicach Ostrołęki autobusach lub na tablicach elektronicznych tablicach informacyjnych znajdujących się nad wiatami przystankowymi na terenie całego miasta. Życzenia wyświetlane będą przez cały dzień.

Wystarczy do 10 lutego, przesłać na adres mailowy ibednarska@mzk.ostroleka.pl swoje wyznanie miłosne lub życzenia walentynkowe w formacie PDF lub JPG z dowolną, indywidualną grafiką (np. zdjęciem ukochanej osoby itp.). Można także przesłać krótką wersję życzeń (ok. 30 znaków/liter), które pojawią się na tablicach informacyjnych znajdujących się na przystankach.

Nie zwlekaj! Ilość życzeń ograniczona.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10  11 dk12
dk13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20  21 dk22  23  24  25  26
dk27  28  1  2  3  4  5
×