2018-12-27T09:56:22+01:00 eOstroleka.pl 10 0 2 10
Ostrołęka,

Oto najpiękniejsze kartki bożonarodzeniowe

REKLAMA
REKLAMA
2
0
0
Ponad 260 prac wpłynęło na konkurs na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”.  Konkurs po raz drugi organizował Park Wodny „Aquarium” w Ostrołęce.

Komisja konkursowa wybrała najpiękniejsze prace w trzech kategoriach wiekowych.

Lista nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Szkoła podstawowa kl. I-III:
I miejsce – Nadia Trzcińska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Wejdzie (gmina Łyse),
II miejsce – Weronika Załęska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Przystani (gmina Olszewo-Borki),
III miejsce – Julia Mieczkowska, kl. I d, Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce.
Wyróżnienia: szkoła podstawowa kl. I-III:
Kacper Dziczek, kl. I, Szkoła Podstawowa w Gorowowie – Filia w Szczawinie,
Sandra Florek, kl. III, Szkoła Podstawowa w Chudku (gmina Kadzidło).

Szkoła podstawowa  kl. IV- VIII  i  gminazjum:
I miejsce – Julia Stolarczyk, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Jastrząbce (gmina Baranowo),
II miejsce – Wiktoria Anders, kl. V b, Szkoła Podstawowa w Baranowie,
III miejsce – Maciej Płoski, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce,
Wyróżnienia: szkoła podstawowa  kl. IV- VII i gminazjum:
Milena Jurga, kl. III g, Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce,
Julia Bacławska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Czarni (gmina Kadzidło),
Maja Kowalczyk, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Krysiakach (gmina Myszyniec),
Roksana Olender, kl. V, Szkoła Podstawowa w Czarni (gmina Kadzidło),
Zuzanna Grzyb, kl. V b, Szkoła Podstawowa w Baranowie.

Szkoła średnia:
I miejsce – Natalia Gawrych, kl. II g, II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce,
II miejsce – Adam Gajda, kl. I, Szkoła Przysposabiająca do pracy  (SOSW w Ostrołęce).
Dziękujemy bardzo wszystkim  uczniom,  za pracę,  zaangażowanie  oraz  udział  w konkursie: ,,Na Najpiękniejszą  Kartę Bożonarodzeniową”.   Serdeczne podziękowania kierujemy także  na ręce nauczycieli i wychowawców za inicjowanie, wspieranie w pracy i motywowanie dzieci i młodzieży.
Termin wręczenia nagród przekazany zostanie nagrodzonym uczniom,  rodzicom lub opiekunom telefonicznie.
Lista szkól biorących udział w konkursie:
Szkoła Podstawowa im. Księdza J. Twardowskiego w Chudku (gmina Kadzidło),
Szkoła Podstawowa w Czarni (gmina Kadzidło),
Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie (gmina Kadzidło),
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie – Filia w Szczawinie (gmina Goworowo),
Szkoła Podstawowa w Jastrząbce (gmina Baranowo),
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Krysiakach (gmina Myszyniec),
Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim (gmina Lelis),
Publiczne Gimnazjum w Łysych,
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim (gmina Olszewo-Borki),
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi (gmina Olszewo-Borki),
Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Olszewie-Borkach,
Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszynach (gmina Myszyniec),
Szkoła Podstawowa w Ołdakach (gmina Rzekuń),
Szkoła Podstawowa w Przystani (gmina Olszewo-Borki),
Szkoła Podstawowa w Rydzewie (gmina Miastkowo),
Szkoła Podstawowa w Wejdzie (gmina Zalas),
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kopcia w Zawadach (gmina Baranowo),
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce,
Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce,
Szkoła przysposabiająca do pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce,
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce,
II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  1