2018-04-24T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Otwarcie Prymus-AGD w Ostrołęce

REKLAMA
REKLAMA

Huczne otwarcie z szampanem i tortem, tak firma Prymus-AGD otworzyła swój sklep w Ostrołęce. Już godzinę przed oficjalnym otwarciem przed sklepem ustawiła się długa kolejka klientów skuszonych promocjami.

W dniu otwarcia, w sobotę, na klientów czekała lampka szampana, tort, upominki i mnóstwo rabatów. - Atrakcyjne ceny i promocje mamy nie tylko w dniu otwarcia - zaznacza Adam Krakowiak – kierownik sklepu.

Nowy sklep mieści się przy ulicy Generała Józefa Hallera 27. Na 320 metrowej powierzchni można znaleźć różnorodny asortyment artykułów gospodarstwa domowego.

Punktualnie o godzinie 9 w sklepie pojawiła się pierwsza grupa klientów, która wypełniła cały sklep. Przez cały dzień w sklep odwiedziło ponad 1 tysiąc osób. – Bardzo fajny sklep, każdy może znaleźć coś ciekawego dla swojego domu. Mają naprawdę mnóstwo towaru - mówiła pani Halina, jedna z klientek. - Nam kobietom ciężko wyjść z takiego sklepu z pustymi rękami.

To już kolejny sklep Prymus-AGD w Polsce. - Mamy już 65 sklepów w różnych województwach - mówi Jan Ślażyński. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat. PRYMUS-AGD to firma rodzinna, założona przez moich rodziców Wiesławę i Jana Ślażyńskich w 1987 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiły, że zajmujemy mocną pozycję w branży AGD. W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Obecnie mamy 65 punktów sprzedaży detalicznej w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz samoobsługową hurtownię o powierzchni 3000m2. Podstawą działań firmy PRYMUS-AGD jest zaspokojenie potrzeb jak najszerszej grupy klientów, dlatego dbamy o różnorodność naszego asortymentu oraz dobrą jakość oferowanych produktów. W roku 2010 przystąpiliśmy do programu „Rzetelna Firma” i uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający naszą uczciwość i wiarygodność. Dokument ten stanowi zatem obiektywne poświadczenie zasad organizacji, zarządzania i działania naszej firmy – dodaje właściciel firmy.

Co ważne, firma nie zmniejsza ilości sklepów i zatrudnienia. Małe sklepy zamienia na większe, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Firma od lat współpracuje z wieloma wiodącymi producentami. - Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny i najszerszy asortyment - dodaje Adam Krakowiak kierownik sklepu. Wśród artykułów można znaleźć produkty takich firm jak między innymi: Huta Szkła Krosno, porcelana Chodzież Ćmielów, Emalia Olkusz, Gerlach, Lamela, Zelmer MPM i inne.

W ofercie sklepu znaleźć można wyroby z wikliny, drewna, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz wiele produktów ułatwiających życie każdej „Pani domu”. Ogromną zaletą firmy jest proponowanie konkurencyjnych cen oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10  11  12 dk13  14 dk15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28 dk29 dk30
 31  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×