2018-04-24T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Otwarcie Prymus-AGD w Ostrołęce

REKLAMA
REKLAMA

Huczne otwarcie z szampanem i tortem, tak firma Prymus-AGD otworzyła swój sklep w Ostrołęce. Już godzinę przed oficjalnym otwarciem przed sklepem ustawiła się długa kolejka klientów skuszonych promocjami.

W dniu otwarcia, w sobotę, na klientów czekała lampka szampana, tort, upominki i mnóstwo rabatów. - Atrakcyjne ceny i promocje mamy nie tylko w dniu otwarcia - zaznacza Adam Krakowiak – kierownik sklepu.

Nowy sklep mieści się przy ulicy Generała Józefa Hallera 27. Na 320 metrowej powierzchni można znaleźć różnorodny asortyment artykułów gospodarstwa domowego.

Punktualnie o godzinie 9 w sklepie pojawiła się pierwsza grupa klientów, która wypełniła cały sklep. Przez cały dzień w sklep odwiedziło ponad 1 tysiąc osób. – Bardzo fajny sklep, każdy może znaleźć coś ciekawego dla swojego domu. Mają naprawdę mnóstwo towaru - mówiła pani Halina, jedna z klientek. - Nam kobietom ciężko wyjść z takiego sklepu z pustymi rękami.

To już kolejny sklep Prymus-AGD w Polsce. - Mamy już 65 sklepów w różnych województwach - mówi Jan Ślażyński. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat. PRYMUS-AGD to firma rodzinna, założona przez moich rodziców Wiesławę i Jana Ślażyńskich w 1987 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy oraz profesjonalne podejście do klienta sprawiły, że zajmujemy mocną pozycję w branży AGD. W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Obecnie mamy 65 punktów sprzedaży detalicznej w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz samoobsługową hurtownię o powierzchni 3000m2. Podstawą działań firmy PRYMUS-AGD jest zaspokojenie potrzeb jak najszerszej grupy klientów, dlatego dbamy o różnorodność naszego asortymentu oraz dobrą jakość oferowanych produktów. W roku 2010 przystąpiliśmy do programu „Rzetelna Firma” i uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający naszą uczciwość i wiarygodność. Dokument ten stanowi zatem obiektywne poświadczenie zasad organizacji, zarządzania i działania naszej firmy – dodaje właściciel firmy.

Co ważne, firma nie zmniejsza ilości sklepów i zatrudnienia. Małe sklepy zamienia na większe, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Firma od lat współpracuje z wieloma wiodącymi producentami. - Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny i najszerszy asortyment - dodaje Adam Krakowiak kierownik sklepu. Wśród artykułów można znaleźć produkty takich firm jak między innymi: Huta Szkła Krosno, porcelana Chodzież Ćmielów, Emalia Olkusz, Gerlach, Lamela, Zelmer MPM i inne.

W ofercie sklepu znaleźć można wyroby z wikliny, drewna, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz wiele produktów ułatwiających życie każdej „Pani domu”. Ogromną zaletą firmy jest proponowanie konkurencyjnych cen oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4