eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pani Monika zmarła nagle. Potrzebna pomoc dzieciom po stracie mamy. Trwa zbiórka

REKLAMA
zdjecie 9224
fot. pomagam.plfot. pomagam.pl
REKLAMA
zdjecie 9224

Najpierw choroba najmłodszego dziecka, później nagła śmierć żony. Życie nie oszczędza pana Tomasza - jego bliscy zwrócili się z prośbą o nagłośnienie zbiórki na pomoc dzieciom po stracie mamy. Co niniejszym czynimy i przekazujemy dalej tę wzruszającą historię. Zachęcamy do wsparcia i udostępnienia.

Pani Monika Turek odeszła 14 stycznia 2024 r. Nikt się tego nie spodziewał, a jej śmierć zasmuciła wiele osób. "Zmarła nasza koleżanka, wieloletnia pracownica, mama absolwentów Przedszkola Niepublicznego Akademia Maluchów. Monika pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały człowiek, życzliwa i serdeczna osoba" - wspominało przedszkole Akademia Maluchów. 42 lata to przecież nie wiek na odejście z tego świata...

Mąż pani Moniki, pan Tomasz, został z trójką dzieci:

Monice pękł tętniak. Wydawało się, że po pierwszej operacji uda jej się wyjść z tego cało. Niestety w drugim dniu doszło do obrzęku mózgu. Medycyna w tym przypadku nie sprostała zadaniu. Monia po drugiej operacji już się nie obudziła. Dziś zostałem bez kochanej żony, za to z trójką wspaniałych chłopców, którzy byli zawsze dla nas najważniejsi

- Nie zdążyliśmy odetchnąć po chorobie najmłodszego synka 2-letniego Igorka, któremu przyszło zmierzyć się z białaczką - przynaje. Chłopiec wciąż pozostaje pod opieką lekarzy.

"Moim zadaniem było zapewnić stabilność finansową rodzinie. Niestety dziś muszę zastąpić Monię, co uniemożliwi mi kontynuację zatrudnienia. Dlatego proszę o pomoc Państwa, chcę zapewnić dzieciom dobrą przyszłość i przede wszystkim opiekę lekarską Igorkowi. Ale na to potrzebne są fundusze, których dziś i przez najbliższe 2-3 lata niestety nie jestem w stanie sam zapewnić. Dlatego też za namową bliskich i znajomych zdecydowałem się wyjść do Państwa z prośbą o pomoc, za którą z góry serdecznie dziękuję" - pisze pan Tomasz na pomagam.pl.

Bliscy pana Tomasza zwrócili się do nas, by nagłośnić tę zbiórkę, co niniejszym czynimy. Zachęcamy do wsparcia i pamiętajcie: każde udostępnienie, każda wpłata - ma sens.

REKLAMA
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
dk18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×