zdjecie 7501
zdjecie 7501
zdjecie 7501
2020-07-24T13:29:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Paweł Niewiadomski: To niechlubny dzień na kartach ostrołęckiego samorządu

REKLAMA
REKLAMA
8
8
24

"Przedstawienie zarzutu Prezydentowi Miasta Ostrołęki niewątpliwie jest niechlubnym dniem na kartach historii ostrołęckiego samorządu" - uważa przewodniczący klubu radnych Nasza Ostrołęka Paweł Niewiadomski. W ten sposób skomentował działania łomżyńskiej prokuratury, która zarzuca prezydentowi Ostrołęki niedopełnienie obowiązków służbowych w związku z jednym z przetargów.

W czwartek 23 lipca prezydent Ostrołęki usłyszał zarzuty, jakie skierowała wobec niego Prokuratura Okręgowa w Łomży. Chodzi o jeden z przetargów, a w sprawie przewija się też postać Marka T., biznesmena, o którym wielokrotnie już pisaliśmy w naszym serwisie. Jak poinformowała prokuratura, podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i odmówił złożenia wyjaśnień. Zarzucane przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nieprawidłowości przy przetargu? Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik usłyszał zarzuty!

O komentarz do tej sprawy zapytaliśmy przewodniczącego klubu radnych Nasza Ostrołęka.

Przedstawienie zarzutu Prezydentowi Miasta Ostrołęki niewątpliwie jest niechlubnym dniem na kartach historii ostrołęckiego samorządu. Mieszkańcy Ostrołęki w ostatnich wyborach samorządowych dokonując zmiany osoby na fotelu Prezydenta Miasta Ostrołęki oczekiwali nowej jakości, sprawnego i przejrzystego zarządzania miastem. Przedstawienie zarzutu Prezydentowi Miasta Ostrołęki kładzie się cieniem nie tylko na urząd prezydenta, ale podważa również zaufanie do całego ostrołęckiego samorządu, obniża standardy zarządzania miastem oraz niewątpliwie negatywnie zostanie odebrane przez opinię publiczną

- mówi nam radny Paweł Niewiadomski.

"Nasza Ostrołęka" nie ukrywa rozczarowania obecną sytuacją w mieście.

Klub Radnych „Nasza Ostrołęka” jest rozczarowany stylem zarządzania miasta przez obecnego Prezydenta w szczególności jeżeli chodzi o politykę kadrową. Radni Klubu Radnych ”Nasza Ostrołęka” wielokrotnie ostrzegali Prezydenta, że współpraca z osobą uprzednio karaną może negatywnie wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie Miasta Ostrołęki.

- dodaje przewodniczący Niewiadomski.

REKLAMA
zdjecie 7501

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×