2015-06-26T16:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Paweł Stańczyk w Radiu Maryja i Telewizji Trwam: "Ostrołęka jest miastem przyjaznym rodzinie" [AUDIO]

REKLAMA
zdjecie 7614
REKLAMA

W czwartek 25 czerwca wiceprezydent miasta Ostrołęki Paweł Stańczyk był gościem Telewizji Trwam i Radia Maryja we flagowej audycji mediów fundacji Lux Veritatis - "Rozmowy niedokończone". Tematem rozmowy była szeroko pojęta polityka prorodzinna.

Gośćmi "Rozmów niedokończonych" byli Szymon Szynkowski vel Sęk - Przewodniczący Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Poznania, Łukasz Schreiber - wiceprzewodniczący Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Bydgoszczy oraz Paweł Stańczyk - wiceprezydent Ostrołęki. Zastępca prezydenta w naszym mieście podkreślił, że Ostrołęka jest prekursorem w wielu sprawach dotyczących polityki prorodzinnej, m.in. Karty Wielkiej Rodziny.

- Ostrołęka to miasto przyjazne rodzinie, w ubiegłym roku uzyskaliśmy taki tytuł. W dużej mierze wynika to z ciągłości naszej pracy w samorządzie. Prezydent Janusz Kotowski został wybrany na trzecią kadencję, to jest pierwszy taki przykład w historii Ostrołęki. Polityka aktywności samorządu jest to taka filozofia, która nam przyświeca od początku kadencji - mówił Stańczyk - Urząd może być instytucją, która prowadzi politykę aktywną i skierowaną do mieszkańców.

Stańczyk odniósł się także do wyborów ogólnokrajowych. Podkreślił on, że ostrołęcki samorząd liczy na dobry wynik PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych. Doszło nawet do zabawnego przejęzyczenia, gdyż Paweł Stańczyk w odniesieniu do Beaty Szydło mówił "pani premier" zamiast "pani prezes". Prowadzący audycje oraz goście w studio odebrali to jako dobry znak na przyszłość.

- Wiążemy duże nadzieje z tą dobrą zmianą, która już się kształtuje, czyli również z wyborem pana Andrzeja Dudy na urząd prezydenta i mam nadzieję, że Prawo i Sprawiedliwość wygra najbliższe wybory i pani Beata Szydło będzie pełniła funkcję premiera - mówił Stańczyk.

Zapraszamy do odsłuchania nagrania audycji "Rozmowy niedokończone". Poniżej zamieszczamy zapis dwóch części spotkania samorządowców w Radiu Maryja.REKLAMA
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×