eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Pełna miska dla schroniska" w Przedszkolu Miejskim nr 8 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9324
zdjecie 9324
fot. PM nr 8fot. PM nr 8
REKLAMA
zdjecie 9324
Posłuchaj

W Przedszkolu Miejskim nr 8 "Kraina Radości" została zorganizowana akcja charytatywna „Pełna miska dla schroniska", która polegała na zbiórce karmy i akcesoriów dla podopiecznych Schroniska Canis w Kruszewie.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce darów.

Przedszkole relacjonuje:

Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Uroczysty odbiór darów odbył się 25 kwietnia. Tego dnia przedszkole odwiedziła właścicielka schroniska ze swoim podopiecznym. Pani Wiesława Rykowska opowiedziała dzieciom o zwierzętach przebywających w schronisku oraz zasadach adopcji. Przedszkolaki chętnie zadawały pytania oraz bawiły się z czworonożnym gościem. Dzieci na koniec spotkania zaśpiewały piosenkę „Pieski małe dwa".

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×