eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Pijana mieszkanka Kadzidła jechał skuterem

REKLAMA
zdjecie 8049
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 8049
Policjanci z Kadzidła zatrzymali do kontroli kierującą skuterem. Kobieta kierowała pod wpływem alkoholu a w organizmie miała ponad 1,8 promila.

Dzisiaj około godziny 1:30 policjanci z Kadzidła zatrzymali do kontroli drogowej kierującą skuterem. Kontrola miała miejsce w Golance, a jej bezpośrednią przyczyną była technika jazdy kierującej. Jak się okazało mieszkanka gminy Kadzidło miała w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie uprawnienia – informuje st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.  

Teraz, kobieta za swoje postępowanie odpowie ona przed sądem. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×