Dwóch pijanych kierowców prowadzących ciężarówki zatrzymała wyszkowska policja. Reakcja mundurowych pozwoliła na uniknięcie tragedii.
Do zatrzymania pijanych kierowców ciężarówek doszło w czwartek, 4 maja na trasie s-8 na terenie powiatu wyszkowskiego.
Kiedy okazało się, że jeden z kierujących znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, a drugi ma w swoim organizmie 1 promil, funkcjonariusze natychmiast zatrzymali im prawo jazdy a pojazdy odholowali na policyjny parking. 57 i 36 latek w najbliższym czasie za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.
- informuje mł.asp. Wioleta Szymanik, rzecznik prasowy KPP w Wyszkowie.
Obydwaj mężczyźni wykazali się przede wszystkim skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem zdrowego rozsądku. Tym razem jednak niebezpieczna jazda została w porę przerwana.


zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
![Wypadek na drodze krajowej nr 59. z udziałem mieszkańców naszego powiatu [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/m/102-217391.jpg)


1
2
18
22