eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Pijany 34-latek przyjechał na policję sprawdzić, czy... jest pijany

REKLAMA
zdjecie 9324
zdjecie 9324
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 9324
Posłuchaj
Wczoraj wieczorem do siedziby ostrołęckiej policji wtoczył się 34-letni mężczyzna, który chciał sprawdzić swój stan trzeźwości. Upewniwszy się, że jest pijany wyszedł z budynku i... wsiadł za kierownicę swojego auta.

Wczoraj kilka minut przed godziną 20:00 siedzibę ostrołęckich policjantów odwiedził 34 – letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna oświadczył, że chce sprawdzić swój stan trzeźwości. Już samo zachowanie mężczyzny wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.

- Po przeprowadzonym badaniu mężczyzna wyszedł z budynku, lecz dyżurny postanowił sprawdzić w jaki sposób mężczyzna przyjechał do komendy. Jego czujność może zapobiegła tragedii. Dyżurny jednostki gdy zobaczył, że mężczyzna wsiada on za kierownice vw golfa i rusza wybiegł z komendy i udaremnił mu dalszą jazdę. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał wymaganych podczas kontroli dokumentów od pojazdu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i odpowie on za swoje postępowanie przed sądem – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×