eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Pijany i bez prawa jazdy, a w aucie narkotyki! 24-latek w rękach policji

REKLAMA
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9930

Co za kumulacja! Bez prawa jazdy, pijany i z narkotykami wybrał się autem na przejażdżkę. Niebezpiecznego 24-latka zatrzymali policjanci z Kadzidła. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem, grozi mu surowa kara.

W środę, 13 marca podczas rutynowego patrolu policjanci z posterunku w Kadzidle zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie kierowcy audi. Młody mężczyzna wykonywał podejrzane manewry, stwarzając zagrożenie dla innych osób znajdujących się na drodze.

Pojazd został zatrzymany do kontroli. Za kierownicą auta siedział 24-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego - było od niego czuć alkohol. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. W trakcie dalszej kontroli okazało się, że jazda pod wpływem promili to nie jedyne co ma na sumieniu. Sprawdzenie go wykazało, że nie posiada on prawa jazdy. Ponadto w aucie, którym mężczyźni się poruszali znaleziono narkotyki, które zostały zabezpieczone. W związku z podejrzeniem, że 24-latek mógł kierować pod wpływem narkotyków została od niego pobrana do badań krew.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W najbliższym czasie 24-latek odpowie za swoje postępowanie przed sądem

REKLAMA
zdjecie 9930

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×