eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Pijany na S-8. Wpadł na bariery energochłonne kompletnie rozbijając auto

REKLAMA
zdjecie 5044
fot. KPP w Wyszkowiefot. KPP w Wyszkowie
REKLAMA
zdjecie 5044
Posłuchaj

Do niebezpiecznego wypadku doszło w niedzielny wieczór na drodze ekspresowej nr 8 w powiecie wyszkowskim. Nietrzeźwy kierowca opla doszczętnie rozbił swoje auto o bariery energochłonne.

Do wypadku doszło około godziny 19:40 w miejscowości Głuchy (powiat wyszkowski) na drodze ekspresowej nr 8 w kierunku Białegostoku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 55-latek stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w bariery energochłonne.

Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca powiatu węgrowskiego, że jest on w stanie po użyciu alkoholu. Na całe szczęściu kierowcy jak i trójce pasażerów nic się nie stało i nie wymagali hospitalizacji mimo, iż auto zostało doszczętnie zniszczone. W tym miejscu przypominamy, że nawet najmniejsza ilość wypitego alkoholu spowalnia naszą reakcję, powoduje błędną ocenę odległości, prędkości oraz własnych umiejętności. Wsiadając za kierownicę powinniśmy być zawsze wypoczęci, a przede wszystkim trzeźwym.

- mówi komisarz Damian Wroczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×