eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Piraci drogowi na ulicach Ostrołęki i powiatu. 145 wykroczeń w ciągu tygodnia

REKLAMA
zdjecie 3121
zdjecie 3121
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3121
Posłuchaj
Kolejny pracowity tydzień mundurowych z ostrołęckiej grupy SPEED. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych kierowcy popełnili 145 wykroczeń w ruchu drogowym.

Podczas tygodniowych działań policjanci z ostrołęckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach Mazowieckiej Grupy SPEED na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego skontrolowali 135 pojazdów, z których kierowcy pomimo trudnych warunków atmosferycznych popełnili 145 wykroczeń w ruchu drogowym.
129 z nich polegało na  przekroczeniu dozwolonej prędkość. Za rażące przekroczenie prędkości jeden kierowca musiał  ''pożegnać się" na 3 miesiące z prawem jazdy. Ponadto z uwagi na zły stan techniczny zatrzymano także jeden dowód rejestracyjny. Apelujemy o przestrzeganie obowiązujących limitów prędkości zarówno w obszarze zabudowanym, jak i poza nim.
- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18  19  20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×