eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Pirat drogowy w bmw “ustrzelony” przez ostrołęcką drogówkę

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 3449

22-letni kierowca bmw “wpadł” w oko radaru ostrołęckiej drogówki. Młody pirat drogowy zbyt mocno rozpędził się w terenie zabudowanym, co poskutkowało utratą prawa jazdy.

W poniedziałek, 13 marca policjanci z Ostrołęki patrolując okolice miejscowości Nowa Wieś zauważyli bmw, którego kierowca znacząco przekroczył dozwoloną prędkość.

Pomiar wykazał, że auto poruszało się z prędkością ponad dwukrotnie większą niż pozwalają na to przepisy. Na ograniczeniu do 50 auto kierowca jechał aż 108 km/h. Za kierownicą samochodu znajdował się 22-letni mieszkaniec Ostrołęki. Sprawdzenie go w policyjnej bazie danych wykazało, że miał on już na koncie wykroczenie za które stracił prawo jazdy. Szybki kierowca został ukarany wysokim mandatem karnym, a do jego konta kierowcy dopisano 13 punktów karnych. I właśnie po dopisaniu „zdobytych” przez niego wczoraj punktów okazało się, że przekroczył on limit 24 punktów. W związku z powyższym 22-latka czeka ponowny egzamin na prawo jazdy.

- informuje rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×