eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Plaga sklepów z tzw. legalnymi narkotykami! To już trzeci w Ostrołęce

REKLAMA
REKLAMA

W naszym mieście funkcjonują już dwa sklepy z tzw. dopalaczami. Już niebawem zostanie otwarty trzeci sklep! Na ostrołęckim rynku funkcjonuje już sklep Kolekcjonerzy, Extaza Power Shop a już wkrótce otwarty zostanie sklep Dopalacze.com. Sklepy (tzw. funshops) kuszą kontrowersyjnymi szyldami. Mimo, iż specjaliści biją na alarm, że substancje psychoaktywne są niebezpieczne, ich sprzedaż nie jest zakazana.

Nowy funshop należy do sieci sklepów dopalacze.com - prężnie działającej w internecie firmy Elrodat Holdings Limited z siedzibą na Cyprze. Wewnątrz oprócz fifek można będzie kupić fajki wodne, które mogą służyć do palenia marihuany, a także zaopatrzyć się w susz roślinny o działaniu podobnym do narkotyków.

- Wspaniała śmiechawka przez pierwsze pół godziny (…) brak jakiejkolwiek "dętki" po skończeniu się fazy (…) Długość działania tego specyfiku wynosi maksymalnie 2 godziny – opisuje wrażenia internauta po spożyciu "dopalaczy".

Rodzice nastolatków są zaniepokojeni, bo dostęp do tego typu środków jeszcze nigdy nie był tak łatwy.

REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9  10 dk11
dk12  13 dk14  15  16  17  18
 19  20 dk21  22  23 dk24 dk25
 26  27 dk28  29  30  31  1
×