eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Planowane przerwy w dostawie prądu w regionie: 22–28 listopada

REKLAMA
zdjecie 4072
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Mieszkańcy Ostrołęki oraz powiatów ostrołęckiego, makowskiego, ostrowskiego, wyszkowskiego i przasnyskiego powinni przygotować się na czasowe wyłączenia prądu w nadchodzącym tygodniu. W dniach od 22 do 28 listopada Rejon Energetyczny Ostrołęka, na zlecenie PGE Dystrybucja, będzie prowadził zaplanowane prace konserwacyjne.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej są związane z koniecznością modernizacji i konserwacji infrastruktury energetycznej, która ma na celu poprawę jakości i niezawodności dostaw prądu. W ramach działań prowadzone będą m.in. przeglądy techniczne, wymiana zużytych elementów sieci oraz prace związane z rozbudową infrastruktury.

Operator sieci energetycznej apeluje do mieszkańców o przygotowanie się na możliwe utrudnienia w czasie przerw w dostawie energii. Harmonogram wyłączeń oraz szczegółowe informacje na temat godzin i miejsc objętych pracami publikujemy poniżej.

zdjecie

Prace tego rodzaju są konieczne dla zapewnienia bezpiecznej i stabilnej pracy sieci energetycznej, a ich termin został tak zaplanowany, aby zminimalizować uciążliwości dla odbiorców.

Zachowaj ostrożność podczas przerw w dostawie prądu

Podczas wyłączeń warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu urządzeń elektrycznych, takich jak komputery czy sprzęt AGD, przed nagłymi przepięciami w momencie przywrócenia dostaw prądu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 4072
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×