eOstroleka.pl
Region,

Podbagny: Śmiertelny wypadek. Zginęły trzy osoby [ZDJĘCIA]

REKLAMA
W wyniku wypadku w miejscowości Podbagny zginęły trzy osoby, fot. podlaska.policja.gov.plW wyniku wypadku w miejscowości Podbagny zginęły trzy osoby, fot. podlaska.policja.gov.pl
REKLAMA

Podbagny: Trzy osoby zginęły w wyniku wypadku drogowego. Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 26-lat oraz 21-letnia kobieta, wszyscy byli mieszkańcami gminy Suchowola.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 14.40. W miejscowości Podbagny, gm. Dąbrowa Białostocka zderzyły się cztery pojazdy.

Policja wstępnie ustaliła, że na prostym odcinku drogi kierujący volkswagenem passatem, zbliżając się do wierzchołka wzniesienia w miejscu oznaczonym linią ciągłą rozpoczął wyprzedzanie dwóch jadących przed nim pojazdów. Wyprzedził bmw a następnie busa-mitsubishi. Najprawdopodobniej podczas wyprzedzania busa kierujący passatem zauważył nadjeżdżającego z przeciwka ciężarowego mercedesa. Chcąc uniknąć zderzenia zjechał na prawa stronę uderzając w lewy tylny narożnik wyprzedzanego mitsubishi, które zjechało do pobliskiego rowu. Passat odbił się od busa zjeżdżając na prawy pas wprost pod koła mercedesa. Siła zderzenia była tak duża, że rozerwała osobówkę na pół, uszkadzając dodatkowo bmw, które zjechało na pobocze. Z roztrzaskanego volkswagena wypadło na jezdnie dwóch mężczyzn, natomiast podróżująca z nimi kobieta została zakleszczona w tylnej części pojazdu, która wbiła się w kabinę mercedesa.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia na miejscu zginęły trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 23 i 26-lat oraz 21-letnia kobieta, wszyscy byli mieszkańcami gminy Suchowola. 22-letni kierujący mercedesem z niegroźnymi, ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony. 25-letni kierujący bmw oraz 18-letni kierujący mitsubishi nie doznali żadnych obrażeń.  

Teraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia, jak też  ustalają, kto siedział za kierownicą passata.

Źródło: podlaska.policja.gov.pl
REKLAMA
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14  15 dk16 dk17
 18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×