eOstroleka.pl
Polska,

Podczas wyprzedzania... odpadła mu kierownica

REKLAMA
zdjecie 5044
REKLAMA
zdjecie 5044
Posłuchaj
Wyprzedzanie autobusu przez osobowe bmw zakończyło się dla 21-letniego obywatela Litwy zdarzeniem z drzewem. Przyczyna okazałą się bardzo nietypowa. Podczas manewru wyprzedzania mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, ponieważ od kolumny kierowniczej odłączyła się kierownica.

Nietypową przyczynę kolizji ustalili policjanci z braniewskiej drogówki podczas ustalania okoliczności uderzenia pojazdu w przydrożne drzewo. Okazało się, że podczas manewru wyprzedzania autobusu przez bmw, kierowanym przez 21-letniego mieszkańca Litwy, w pojeździe odłączyła się kierownica od kolumny kierowniczej.

Na szczęście dla wszystkich, na pasie Litwina nie było innych pojazdów. On sam, nie mając sterowności nad samochodem, zjechał na pobocze kończąc jazdę na przydrożnym drzewie. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny bmw, które dalszą podróż kontynuowało już na lawecie.
Źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×