eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Podsumowanie konkursów historycznych

REKLAMA
zdjecie 7380
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7380
W ostrołęckim ratuszu spotkali się z władzami miasta opiekunowie uczniów biorących udział w miejskich konkursach historycznych. W imieniu organizatora podziękowania na ręce nauczycieli złożyli przewodniczący Komisji Kultury Narodowej i Promocji Ryszard Żukowski i prezydent Janusz Kotowski.

W spotkaniu wzięło udział około trzydziestu nauczycieli, którzy pełnili opiekę merytoryczną nad uczestnikami  konkursów „Walka o wolną Polskę” i „Jan Paweł II droga do świętości”. Była to także okazja do zaprezentowania fragmentów prac laureatów oraz omówienia harmonogramu organizacji kolejnej edycji przedsięwzięcia. Do podziękowań za szerzenie ponadprogramowej wiedzy historycznej przyłączyli się wiceprzewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski oraz wiceprezydent Grzegorz Płocha.
Źródło: Urząd Miasta Ostrołęki
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×