2022-10-14T13:34:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Podziękowania, nagrody i życzenia na powiatowej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęcefot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA

Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie był gospodarzem tegorocznej powiatowej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podziękowania za pracę w niełatwych czasach, także dla oświaty oraz  życzenia złożył dyrektorom zespołów szkół powiatowych i poradni psychologiczno-pedagogicznych, wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym w imieniu samorządu Powiatu starosta Stanisław Kubeł. Dziękując docenił starania szkół zarówno w promocji Powiatu, jak i otwartość na integrację z mieszkańcami, co nie bez znaczenia było dla tegorocznego, wyższego naboru do placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat.

Tradycyjnie już podczas uroczystości dyrektorom wszystkich ZSP oraz poradni zostały wręczone nagrody finansowe. Starosta zaznaczył, że dyrektorzy mają także zabezpieczone środki na nagrody dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, jak również na podwyżki.

Nagrody wręczali obecni na uroczystości członkowie Zarządu i radni powiatu, Anna Wiktorska z ostrołęckiej Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Ostrołęce, wójt gminy Goworowo Piotr Kosiorek. Życzenia złożył  też  Robert Chorowicz, prezes Oddziału Powiatowego ZNP w Ostrołęce. W imieniu własnym oraz Aleksandra Zawalicha, szefa NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Ostrołęce.

Za dobrą współpracę z Powiatem, za wsparcie i pomoc merytoryczną podziękowali dyrektorzy placówek i Barbara Bączek i Mariusz Bacławski.

Źródło:
Źródło
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×