eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Policja jest piękna: Kup niepowtarzalny kalendarz i pomóż w leczeniu dwuletniej Marysi

REKLAMA
fot. kalendarz Policja jest pieknafot. kalendarz Policja jest piekna
REKLAMA

Przypominamy, że trwa sprzedaż kalendarza „Policja jest piękna” na rok 2012. Dochód ze sprzedaży kalendarza jest przeznaczony na leczenie dwuletniej Marysi Jastrzębskiej.

Magda Eliasz-Laskowska wspólnie z innymi policjantkami, policjantem oraz Tomaszem Lendo założyła komitet „Pomóż Marysi”. Postanowili stworzyć i wydać kalendarz na rok 2012 ze zdjęciami policjantek, a dochód z jego sprzedaży przeznaczyć na leczenie chorej dziewczynki, córki ostrołęckiego policjanta.

Uroczysta premiera kalendarza odbyła się 9 listopada w Ostrołęckim Centrum Kultury. Kilkuset gości miało wtedy okazję nabyć jeden z 1000 kalendarzy. wśród których znalazło się 100 numerowanych egzemplarzy z edycji kolekcjonerskiej.

Do zdjęć wykonanych przez Tomasza Lendo pozowały dziewczyny z ostrołęckiej komendy: Emilia Tomczak, Katarzyna Antoszewska, Justyna Ciepierska, Lena Stefańska-Szewczak, Magdalena Eliasz-Laskowska, Jolanta Krajewska, Aneta Waracka, Katarzyna Kiliańska, Barbara Waszkiewicz, Ewelina Woźniak, Małgorzata Niedźwiecka, Magdalena Duszak.

Przypominamy, że kalendarz w cenie 30zł można zakupić w naszej redakcji przy ulicy Farnej 9a, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16.

Organizatorzy przekazują gorące podziękowania wszystkim, bez których produkcja kalendarza nigdy nie doszłaby do skutku: podinspektorowi Januszowi Pawelczykowi, Dorocie Chodkowskiej, Pawłowi Sakowskiemu, nadkomisarzowi Arturowi Żebrowskiemu, nadkomisarzowi Andrzejowi Siurnickiemu, Sławomirowi Walczuk, Eugeniuszowi Gorczyca, Galerii Ostrołęka oraz pracownikom ostrołęckiego sklepu „Reporter” oraz prezydentowi Ostrołęki - Januszowi Kotowskiemu za zwolnienie z opłat związanych ze zbiórką publiczną oraz Dariuszowi Maciakowi za objęcie patronatu nad przedsięwzięciem.

Sponsorzy projektu
- GG Trading Limited
- MPK sp. z.o.o.
- Ariva BMB - Beata Bystrzak
- Chocolate Cafe
- Sklep fotograficzny „Kontrast”
- Drukarnia „Gnatowski”

REKLAMA
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19  20 dk21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×