eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Przekroczył prędkość, w radiowozie... chciał wręczyć łapówkę

REKLAMA
zdjecie 1632
zdjecie 1632
REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali do kontroli forda, którego kierowca przekroczył prędkość o 57 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. 56-latek, aby uniknąć odpowiedzialności za wykroczenie, które wiązało się z zatrzymaniem prawa jazdy usiłował wręczyć mundurowym łapówkę. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut łapownictwa, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po 16.00, w gminie Zbójna policjanci z łomżyńskiej drogówki, zatrzymali do kontroli forda. Siedzący za kierownicą 56-latek jechał z prędkością 107 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 57 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Policjanci poinformowali mężczyznę, że za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 1500 złotych i zostanie zatrzymane prawo jazdy na trzy miesiące. Aby uniknąć odpowiedzialności, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, próbował wręczyć policjantom łapówkę.

Trzy tysiące złotych położył w radiowozie i powiedział, że "na pewno coś z tym można zrobić". Mundurowi zatrzymali 56-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut łapownictwa. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej o: policja, Łomża

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
×