eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Policja: Mirosław Olszewski mianowany na komendanta w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 9327
zdjecie 9327
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
REKLAMA

Dziś w siedzibie ostrołęckich policjantów odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosława Olszewskiego. Rozkaz o mianowaniu wręczył Komendant Wojewódzki Policji.

W uroczystości udział wzięli: Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinspektor Michał Ledzion, pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Prokurator Rejonowy w Ostrołęce Dorota Korzep-Czekalska, a także kadra kierownicza ostrołęckiej jednostki.

Po złożeniu meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji i powitaniu obecnych gości odczytany został rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosława Olszewskiego, który dotychczas pełnił obowiązki komendanta (od stycznia 2021 r.).

 - Podczas spotkania nie zabrakło ciepłych słów i życzeń dla obejmującego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosława Olszewskiego. Uroczystość zakończyła się złożeniem meldunku Komendantowi Wojewódzkiemu Policji z siedzibą w Radomiu nadinspektorowi Michałowi Ledzionowi przez dowódcę dzisiejszej zbiórki nadkom. Krzysztofa Samula. Z uwagi na trwającą pandemię liczba osób biorących udział w uroczystości została ograniczona i przeprowadzona z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego - informuje podkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×