eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Policja zatrzymała cztery osoby poszukiwane

REKLAMA
zdjecie 5465
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5465
Każde święta oraz długie weekendy wiążą się z różnymi działaniami prewencyjnymi policji. Główne cele akcji to bezpieczeństwo w ruchu drogowym, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących, ograniczanie kradzieży czy też zniszczeń mienia.  Policjanci dokonują też częstych kontroli związanych z ustalaniem osób poszukiwanych.

Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku zatrzymano osoby poszukiwane. Pierwsza osoba została zatrzymana w sobotę na terenie gminy Kadzidło. W tej sytuacji zatrzymany przez policjantów był na tzw. „niepowrocie” z przepustki.

Dwóch poszukiwanych policjanci zatrzymali w niedzielę. Jednego z nich w Ostrołęce poszukiwanego celem doprowadzenia do aresztu śledczego drugiego na terenie gminy Łyse do ustalenia miejsca pobytu.

Ostatni poszukiwany został zatrzymany w poniedziałek, 9 kwietnia, o 13 na terenie gminy Rzekuń. Ten mężczyzna poszukiwany był listami gończymi przez sądy w Ostrołęce i Wołominie. Warto zaznaczyć, że z czterech zatrzymanych osób trzy trafiły do aresztu.  

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28  1
×