eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Policjanci z Kadzidła odnaleźli zaginioną 30-latkę

REKLAMA
zdjecie 5328
zdjecie 5328
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5328
Posłuchaj
Kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji z dwóch województw zaangażowanych było w poszukiwanie 30-letniej kobiety, której zaginięcie zgłosili członkowie rodziny. Istniało realne zagrożenie jej życia i zdrowia, jednak dzięki szybkiej reakcji policjantów z Kadzidła, kobieta została odnaleziona.

W sobotę, 5 października policjanci z Ostrołęki włączyli się do działań związanych z poszukiwaniem 30-letniej kobiety, mieszkanki województwa warmińsko-mazurskiego. O jej zaginięciu i realnym zagrożeniu życia i zdrowia powiadomił policję jej mąż. Obszar poszukiwań wytyczono na dwóch województwach – mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

- Krok po kroku dokładnie analizowano napływające do mundurowych informacje. Rozpytywano także je rodzinę i znajomych. Po krótkim czasie działania policjantów przyniosły oczekiwany efekt. Kobieta cała i zdrowa została odnaleziona przez policjantów z Kadzidła na terenie gm. Myszyniec – mówi podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ostrołęccy policjanci swoją postawą po raz kolejny pokazali, że ludzkie życie stanowi dla nich najważniejszą wartość. Funkcjonariusze często w przypadku zaginięć pracują przez wiele godzin pomimo zakończenia swojej służby.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×