eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Policyjny kalendarz wciąż w sprzedaży

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 5389

Cały czas można jeszcze kupić przygotowany przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce charytatywny kalendarz. Dochód z jego dystrybucji przeznaczony jest na wsparcie rodzin policjantek i policjantów pełniących służbę w Ostrołęce i mających na wychowaniu dzieci niepełnosprawne bądź przewlekle chore.

W kalendarzu znajdziemy mnóstwo zdjęć, które pokazują pracę policjantów w poszczególnych komórkach organizacyjnych ostrołęckiej komendy oraz ich dzieci.

Kalendarz można otrzymać w KMP w Ostrołęce oraz formie wysyłkowej. Kalendarz został wydany w ilości 1000 sztuk.

Zebrane środki zostaną przekazane rodzinom na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji ich dzieci. Zamieszczone zdjęcia w kalendarzu powstały podczas sesji fotograficznej na terenie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Zamówienia na kalendarz można składać telefonicznie pod numerem telefonu 47 704 14 89, bądź też mailowo pod adresem: nieletni.kmpostroleka@ra.policja.gov.pl.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×