eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

REKLAMA
zdjecie 272
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Wczoraj w Grucelach policjanci z Ostrołęki prowadzili pościg za kierowcą bmw, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna po krótkiej ucieczce usiłował schować się przed policjantami za budynkiem na terenie jednej z posesji.

Do zdarzenia doszło w środę, 6 kwietnia w miejscowości Grucele (gmina Troszyn). Policjanci patrolujący teren powiatu zauważyli bmw jadące bez wymaganych włączonych świateł mijania. Postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli, ten jednak przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Nie trwał on jednak długo – już po kilkuset metrach kierowca zjechał na teren jednej z posesji i schował się za budynkiem.

- Policjanci szybko zatrzymali 56 letniego mieszkańca gminy Rzekuń. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że ma on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dalsze postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Czerwinie – poinformował nas podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×