eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Pomóż Joannie w walce z nowotworem i zwiedź Zakład Karny

REKLAMA
REKLAMA

Zakład Karny w Przytułach Starych dołącza do akcji pomocy Joannie z Ostrołęki, która już trzeci raz walczy z nowotworem. Na licytację trafiła wyjątkowa wycieczka.

Trwają licytacje, które mają na celu uzbieranie kwoty potrzebnej na leczenie Joanny - wieloletniej kurator sądowej, która obecnie walczy, niestety kolejny raz, z ciężką chorobą. Ruszyła mobilizacja ludzi dobrej woli. Setki osób pokazują, że mają wielkie serca.

Wśród licytacji znajduje się niezwykle ciekawa pozycja - wycieczka do Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

LICYTACJA WYCIECZKI DO ZAKŁADU KARNEGO DOSTĘPNA JEST TUTAJ

15 osób, które zaoferują najwyższe kwoty w licytacji będą mogły w podanym w późniejszym czasie terminie zwiedzić zakład karny.

  • Wycieczka obejmować będzie zapoznanie się ze strukturą ZK oraz zadaniami Służby Więziennej, odwiedziny na poszczególnych pawilonach, przybliżenie funkcjonowania systemu dozoru elektonocznego i inne atrakcje związane z wykonywaniem zadań jednej z najważniejszych formacji mundurowych w naszym kraju.
  • Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest niekarlność (złożenie oświdczenia) oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku (będzie przeprowadzona fotorelacja).

Licytacja potrwa do dnia 10 sierpnia do godziny 20.00.

Wesprzyj Joannę w walce z nowotworem

Panią Joannę nowotwór zaatakował pierwszy raz w 2013 roku, później w 2019 roku. Życie całej rodziny wywróciło się do góry nogami. Dwa zwycięstwa z chorobą, regularne badania - niestety, rak zaatakował po raz trzeci. Tym razem poważniej, niż kiedykolwiek. Leczenie też jest niezwykle kosztowne: "Miesięczny koszt zakupu leku to około 30 000 PLN" - wskazuje pani Joanna, dodając:

Bardzo chcę wyzdrowieć. Marzę, by wspólnie z mężem wychować naszą córkę. W czasie choroby otrzymałam wiele wsparcia od najbliższych, ale również od przyjaciół, znajomych i obcych osób. Wiara we mnie sprawia, że nie tracę nadziei. Wiem, że w dzisiejszych czasach większości z nas pod względem finansowym jest trudno. Dlatego jeżeli nie możecie wesprzeć mojej zbiórki, a trafiliście na mój apel, to wyślijcie mi, choć dobrą myśl, modlitwę, uśmiech lub udostępnijcie moją prośbę. Jeśli jednak jesteście w stanie, przekazać na moje leczenie nawet niewielką kwotę to wiedzcie, że mam w sobie wiele siły i motywacji, żeby walczyć o życie… Bądźcie ze mną.

Pomóc można na siepomaga.pl:

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14  15 dk16 dk17
 18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×