eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Popularny artysta wraca z koncertem do Ostrołęki

REKLAMA
zdjecie 1171
zdjecie 1171
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Koncertował w wielu miastach Polski, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Niemiec i Norwegii, a także w Chinach i Stanach Zjednoczonych. „To wielka radość, kiedy mogę wracać do Ostrołęki i zaśpiewać dla mojej najcudowniejszej - niczym rodzinnej – publiczności.” - mówi o swoim koncercie w rodzimym mieście Jakub Milewski.

Jakub Milewski – z wykształcenia śpiewak operowy, z zamiłowania kompozytor i dyrygent, a także producent projektów muzycznych i telewizyjnych. Kieruje artystycznie Mazowieckim Teatrem Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie, a także pełni funkcję dyrektora artystycznego Festiwalu Muzycznego „Ostrołęckie Operalia“.

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie (klasa prof. Roberta Cieśli) na wydziale wokalno-aktorskim. Koncertował w wielu miastach Polski, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Niemiec i Norwegii, a także w Chinach i Stanach Zjednoczonych.

Jest autorem muzyki m.in. do koncertu „Kantata Przemienienia”, a także piosenki promującej film „Zerwany kłos”. W 2017r. na zakopiańskich Krzeptówkach odbyła się premiera dzieła z jego muzyką i librettem Jerzego Binkowskiego Kantaty „Totus Tuus Cały Twój…” w 20. rocznicę wizyty Jana Pawła II na Podhalu. Koncert zarejestrowany został telewizyjnie we włocławskiej katedrze (we współpracy z MKiDN, NCK i TVP) 10 września 2020 r. z udziałem wybitnych polskich solistów, chóru i orkiestry symfonicznej pod jego dyrekcją.

Artysta zaprezentuje się ponownie przed ostrołęcką publicznością podczas koncertu, który odbędzie się 28 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00. Artysta zaprezentuje się z recitalem „W pewien piękny wieczór … z Jakubem Milewskim”.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×