Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu pomaga uczniom

Podczas„IX Młodzieżowych Targach Edukacji i Pracy” organizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy, filia w Ostrołęce placówka przygotowała informację na temat pomocy udzielanej uczniom w dokonaniu wyboru kierunku kształcenia i planowania kariery zawodowej. Informacji udzielali doradca zawodowy i psycholog.
Natomiast podczas „Tygodnia Zawodowca” w Zespole Szkół Powiatowych w Baranowie uczniowie mieli okazję skorzystać z indywidualnej porady doradcy zawodowego Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Myszyńcu. Konsultacje te cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów Publicznego Gimnazjum w Chudku, Baranowie, Zawadach Surowem i Czarni, którzy stoją przed trudnym wyborem przyszłej drogi kształcenia.
Także już po raz kolejny Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Myszyńcu wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Dnia Przedsiębiorczości”. Uczennica kl. II Liceum Ogólnokształcącego ZSP w Myszyńcu miała możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w poradni, jej zadaniami oraz uczestniczyła jako obserwator w zajęciach prowadzonych przez specjalistów.
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
30 | ![]() |
2 | 3 | ![]() |
![]() |
![]() |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ![]() |
13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ![]() |
20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |