eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Porozmawiajmy przy herbacie”. Gościem Kultowni była Marta Mierzejewska [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Jej głos doskonale kojarzą słuchacze lokalnej rozgłośni radiowej. Bez trudu rozpoznają ją także widzowie TV-Ostrołęka. Marta Mierzejewska – radiowiec z pasji i – o ile spełni obietnicę – piosenkarka z własnych marzeń, była gościem dzisiejszego spotkania „Porozmawiajmy przy herbacie”.

W cyklu „Porozmawiajmy przy herbacie” realizowanym przez Kultownię goszczą ciekawe i znane osobistości świata kultury, sportu i nie tylko. Na dzisiejsze spotkanie zaproszono Martę Mierzejewską, prezenterkę z lokalnej rozgłośni radiowej. Tym razem to ona mogła na własnej skórze doświadczyć tego, co sama na co dzień serwuje swoim rozmówcom na radiowej antenie. Gradem pytań zasypali ją Staszek Orłowski i Anita Michałek – prowadzący spotkanie.

Rozmawiano m.in. o początkach wieloletniej kariery radiowca, o jej współpracy w roli telewizyjnej prezenterki w licznych materiałach zrealizowanych przed laty dla TV-Ostrołęka, o jej innych pasjach życiowych i o niespełnionych marzeniach.

Jedno z nich Marta ma szansę spełnić. A mowa tu o pasji do muzyki i śpiewania. Ona sama twierdzi, że śpiewać nie powinna, bo tak słyszała „od ludzi”. O tym, czy tak jest w rzeczywistości będziemy mogli przekonać się na własne uszy. I to już za kilka miesięcy. O ile oczywiście Marta, Anita i Staszek spełnią swoją obietnicę. Zadeklarowali dziś, że nagrają wspólnie – wzorem innej niestety nieistniejącej już rozgłośni radiowej - świąteczną kolędę dla mieszkańców Ostrołęki. Trzymamy za słowo…

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×