eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Poseł Grabowski wiceprzewodniczącym zespołu, który zajmie się dziedzictwem Prymasa Tysiąclecia

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. FB/Anna Dąbrowska-Banaszekfot. FB/Anna Dąbrowska-Banaszek
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Poseł Marcin Grabowski został wiceprzewodniczącym nowo powstałego zespołu parlamentarnego ds. dziedzictwa błogosławionego kard. Stefana Wyszyńskiego. 

Dzisiaj ukonstytuował się Zespół Parlamentarny do Spraw Dziedzictwa Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego - poinformowała posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek. - W chwili obecnej chęć pracy w tym Zespole zgłosiło 18 osób! - dodała.

Przewodniczącą zespołu została poseł Maria Koc , wiceprzewodniczącymi poseł z Ostrołęki Marcin Grabowski oraz poseł Anna Dąbrowska-Banaszek, a sekretarzem poseł Agnieszka Górska

- O zaplanowanych działaniach poinformujemy, jeśli Prezydium Sejmu RP zatwierdzi powstanie tego Zespołu - poinformowała posłanka Dąbrowska-Banaszek.

Poseł Marcin Grabowski należy także do czterech innych zespołów parlamentarnych. Jest wiceprzewodniczącym zespołu ds. modernizacji budowy dworców, a także wiceprzewodniczącym zespołu na rzecz rozwoju elektromobilności i nowych technologii. Zasiada też w zespołach ds. prześladowanych chrześcijan i na rzecz katolickiej nauki społecznej.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×