eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Poseł Marcin Grabowski o marszałku Hołowni: "Musi się jeszcze nauczyć"

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

"Ja sobie inaczej wyobrażałem osobę, która tę funkcję sprawuje" - tak o marszałku Sejmu Szymonie Hołowni mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Grabowski. Ostrołęczanin ma za sobą dwa dni pierwszego posiedzenia Sejmu.

Poseł Marcin Grabowski z Ostrołęki to jeden z parlamentarzystów-debiutantów w Sejmie RP X kadencji. W rozmowie z serwisem Niezalezna.pl przyznał, że zaskoczyło go to, że Prawo i Sprawiedliwość nie ma wicemarszałka Sejmu.

- Pani marszałek Witek została mocno zaatakowana przez pozostałe kluby parlamentarne i mnie to dziwi. Były takie dobre standardy, że każdy klub miał swojego wicemarszałka, a w tej chwili druga strona odrzuciła naszą propozycję - stwierdził.

Grabowski ocenił też nowego marszałka Sejmu Szymona Hołownię: - Jeżeli chodzi o taką funkcję, to widać, że musi się jeszcze nauczyć. Ja sobie inaczej wyobrażałem osobę, która tę funkcję sprawuje i jak prowadzi obrady

Źródło: Niezalezna.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×