Poseł Marcin Grabowski spotkał się z seniorami z Dziennego Domu „Senior+" w Olszewie-Borkach. Wizyta była okazją do rozmowy o sprawach ważnych dla polskich seniorów.
Do spotkania doszło 24 czerwca. Poseł Grabowski podziękował za zaproszenie oraz możliwość porozmawiania o sprawach polskich seniorów.
Marcin Grabowski pogratulował również sprawnie działającej instytucji, która funkcjonuje od 2017 roku. Dzienne Domy „Senior+" to placówki, które oferują osobom starszym wsparcie, możliwość aktywnego spędzania czasu oraz integracji z innymi.
Poseł skierował także ciepłe słowa do uczestników placówki.
Tego typu wizyty to okazja do bezpośredniej rozmowy z seniorami oraz poznania ich codziennych spraw i potrzeb. Dzienne Domy „Senior+" odgrywają ważną rolę w lokalnych społecznościach, zapewniając osobom starszym opiekę, aktywność oraz poczucie wspólnoty.


fot. FB/Marcin Grabowski
1
8