eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Posłanka z Ostrołęki: "W obliczu takiej tragedii nie powinniśmy uprawiać polityki" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
Żaneta Cwalina-ŚliwowskaŻaneta Cwalina-Śliwowska
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

Posłanka z Ostrołęki Żaneta Cwalina-Śliwowska kolejny raz zabrała głos z mównicy podczas 22. posiedzenia Sejmu RP.

Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z usuwaniem skutków powodzi oraz niektórych innych ustaw otworzyło kolejny dzień 22. posiedzenia Sejmu X kadencji.

Żaneta Cwalina-Śliwowska (Polska 2050) już na początku powiedziała, że "aktywna praca na komisji pozwoliła dyskutować szeroko nad różnymi propozycjami poprawek".

- Kolejne dni pokazują nowe potrzeby, dlatego uważam, że ta ustawa będzie musiała podlegać jeszcze kilku nowelizacjom, by na bieżąco odpowiadać potrzebom osób poszkodowanych - wskazała, dodając:

Bardzo cieszy ta jednomyślność, bo rzeczywiście w obliczu takiej tragedii nie powinniśmy uprawiać polityki, a nieść pomoc i tworzyć takie prawo, które zapewni jak najlepsze niesienie tej pomocy

KP Polska 2050-Trzecia Droga złożył kolejne poprawki, które posłanka z Ostrołęki omówiła z sejmowej mównicy.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×