eOstroleka.pl
Region, NASZ NEWS

Poszukiwany listem gończym Konrad K. zatrzymany!

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
REKLAMA

Konrad K., który jest podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 17-letnia dziewczyna, został zatrzymany w Ostrowi Mazowieckiej - dowiedzieliśmy się. Stało się to niedługo po tym, jak policja udostępniła wizerunek podejrzanego.

Do śmiertelnego wypadku doszło 16 lipca 2021 r. w godzinach wieczornych w Trynosach-Osiedlu. Młody kierowca motocykla, wiozący pasażerkę, wjechał w dwie nastolatki. Jedna z nich zginęła na miejscu. O wypadku pisaliśmy w naszym serwisie.

Konrad K. miał kierować motocyklem bez wymaganych uprawnień. Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znajdujące się na poboczu dwie 17-latki. Natalia zmarła na miejscu zdarzenia, Oliwia odniosła poważne obrażenia. Sprawca odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Polsat News ujawnił, że K. bezpośrednio po wypadku miał - jeszcze z karetki pogotowia - wysyłać znajomym filmiki z podpisem "tak się kończą balety". Dziś już wiadomo, że w chwili wypadku był pod wpływem alkoholu.

Podejrzany usłyszał zarzuty. Prokurator złożył wniosek do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztu, lecz sąd nie uwzględnił tego wniosku. W zamian 17-latek miał m.in. zapłacić 15 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Decyzja sądu wzbudziła powszechne zaskoczenie.

Po czasie decyzja sądu została zmieniona. Wydano postanowienie o tymczasowym aresztowaniu nastolatka na dwa miesiące. Tyle, że było już za późno, bo w międzyczasie podejrzany... zniknął. Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej zdecydowała o wydaniu listu gończego.

Jak się dowiedzieliśmy, 12 października ostrowcy policjanci zatrzymali poszukiwanego 18-latka. - Został on przewieziony do Zakładu Karnego - dowiedzieliśmy się od oficer prasowej KPP Ostrów Maz.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29 dk30  31  1  2
×