eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Poszukiwany listem gończym szedł ulicą i pił alkohol

REKLAMA
zdjecie 994
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Był poszukiwany listem gończym, ale zamiast się ukrywać szedł ulicą i pił alkohol. Zatrzymany próbował oszukać policjantów podając dane swojego kumpla.

Osoby, za którymi wystawione są listy gończe często próbują zmylić organa ścigania zmieniając fryzury, zmieniając miejsce zamieszkania czy ukrywając się z dala od dużych skupisk ludzkich. Zdecydowanie inną opcję na uniknięcie kary, jak się okazuje zupełnie nieskuteczną, wybrał 31-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego. Mężczyzna szedł jedną z ostrołęckich ulic pijąc alkohol. Zauważył go patrol policji.

Podczas interwencji policyjnej z tym związanej mężczyzna nie posiadał żadnego dokumentu tożsamości, a w trakcie podawania swoich danych podejrzanie się zachowywał, co pokusiło policjantów o dokładne sprawdzenie jego danych osobowych. Po kilku minutach policjanci ustalili jego prawdziwe dane. Mężczyzna podawał dane swojego, jak to określił najlepszego kolegi, ponieważ był on poszukiwany do odbycia kary blisko roku więzienia.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Po czynnościach został doprowadzony do zakładu karnego. Za popełnione wykroczenia został dodatkowo ukarany mandatem karnym w wysokości 600 złotych.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×