eOstroleka.pl
Ostrołęka,

POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY NA STANOWISKA : Kierownik Budowy, Kierownik ds. inwestycji budowlanych

zdjecie 8667

Kierownik Robót Budowlanych / Kierownik Budowy

Poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja robót budowlanych i instalacyjnych podczas budów i remontów prowadzonych przez firmę. Prace te dotyczą w szczególności galerii handlowych i lokali wewnątrz nich.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • koordynację pracy wykonawców
  • nadzorowanie pracy pracowników, sprzętu i podwykonawców,
  • odpowiedzialność za porządek na placu budowy,
  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,
  • kontrola wykonania zgodnie z projektami i założeniami inwestora,
  • wykonywanie obmiarów robót,
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP,
  • przygotowanie zamówień,
  • raportowanie realizacji robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracach na budowie na stanowisku Kierownik Budowy lub Robót,
  • znajomości przepisów BHP,
  • biegłej obsługi komputera,
  • dobrej znajomości programów AUTOCAD, WORD i EXCEL
  • prawa jazdy kat. B,
  • sumienności, kreatywności, samodzielności, zaangażowania,
  • zdolności planowania i organizowania pracy,
  • ambicji i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • komunikatywności i otwartości w relacjach z innymi,

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • służbowy telefon,
  • służbowy komputer,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kierownik ds. inwestycji budowlanych

Poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie organizacja i koordynacja procesów inwestycyjnych w zakresie budów i remontów prowadzonych przez firmę. Prace te dotyczą w szczególności galerii handlowych i lokali wewnątrz nich.

Zakres zadań

  • Bieżąca realizacja i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, remontami i przebudowami w zakresie formalnym, technicznym i finansowym na każdym etapie procesu
  • Weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie przedmiarów i szacunkowych wycen planowanych robót, rysunków zmian aranżacyjnych oraz opracowywanie zapytań ofertowych pod względem merytorycznym
  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru, Projektantem, Wykonawcą oraz Urzędami i Instytucjami w zakresie weryfikacji postępu prac i kontroli nad jakością robót.
  • Uzyskiwanie dokumentów, pozwoleń i decyzji administracyjnych, wymaganych prawem, niezbędnych do rozpoczęcia prac oraz koniecznych przed przystąpieniem do użytkowania lokalu (dostawy mediów do obiektów)
  • Opracowywanie planów inwestycyjnych i remontowych w nawiązaniu do strategii rozwoju firmy
  • We współpracy z innymi działami firmy - opracowywanie programów zapobiegających ewentualnym awariom, rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, proponowanie rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w pracy inżyniera budowlanego
  • Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Umiejętność sporządzania prostych rzutów, rysunków w programie AutoCad
  • Co najmniej podstawowa znajomości branży sanitarnej, elektrycznej, p.poż (umiejętność czytania projektów)
  • Umiejętność prowadzenia wielu procesów jednocześnie (wielozadaniowość)
  • Umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Uprawnienia budowlanych w zakresie konstrukcyjno-budowlanym bez ograniczeń
  • Uprawnienia w branżach elektrycznych, sanitarnych

Oferujemy:

Administratorem odpowiedzialnym za przetwarzanie Państwa danych osobowych jest  BTN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Inwalidów Wojennych 23/3  07-410 Ostrołęka

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Prosimy o podpisanie  w  CV następującej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BTN Sp. z o. o. Sp. K. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail :
rekrutacja@bursztynowa.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5