eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Potraktujmy to poważnie". Apel radnego przed falą upałów

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
Posłuchaj

Podczas sesji Rady Miasta Ostrołęki głos w sprawie zbliżających się upałów zabrał wiceprzewodniczący rady Stanisław Szatanek. Radny wygłosił oświadczenie, w którym zaapelował o poważne potraktowanie zagrożeń związanych z wysokimi temperaturami.

Jak podkreślił, jego wystąpienie podyktowane jest troską o zdrowie i życie mieszkańców w obliczu nadchodzącej fali upałów.

Żebyśmy poważnie potraktowali te zagrożenia i podjęli działania, żeby zapobiec niepożądanym zjawiskom" — zaapelował Stanisław Szatanek.

Radny zaproponował konkretne rozwiązanie, które mogłoby pomóc mieszkańcom w przetrwaniu upalnych dni. Wskazał, by udostępniać im klimatyzowane pomieszczenia, w których mogliby schronić się przed wysokimi temperaturami.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×