Poważne kłopoty sieci Orange i T-Mobile w północno-wschodniej Polsce w tym także w Ostrołęce

Problemy związane są z poważną awarią obu sieci. Szacuje się że bez dostępu do swoich telefonów może być nawet kilkaset tysięcy abonentów w każdej z sieci.
Próbowaliśmy skontaktować się telefoniczne z biurem prasowym sieci Oragne, jednak pomimo kilkunastu prób, telefon milczał. Za to na ogólnodostępnej infolinii sieci pojawił się komunikat w którym Orange wyjaśnia, że problem z komunikacją zostanie rozwiązany jeszcze w sobotę, 27 kwietnia w godzinach popołudniowych.
Podobną informację uzyskaliśmy dzwoniąc pod numer infolinii sieci T-Mobile.
Przypomnijmy, ze jeszcze niedawno sieć Orange na terenie m.in. Ostrołęki borykała się z podobnymi problemami. Wówczas, na przełomie listopada i grudnia zeszłego roku praktycznie niemożliwe okazywało się korzystanie z telefonów sieci Orange. Kłopoty były także z dodzwonieniem się na numery znajdujące się w tej sieci. Podobna awaria miała także miejsce w marcu bieżącego roku.
Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
4 | 5 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
11 | ![]() |
13 | 14 | ![]() |
![]() |
![]() |
18 | 19 | 20 | ![]() |
22 | ![]() |
![]() |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ![]() |