eOstroleka.pl
Ostrołęka, Aktualizacja: 29 maja 2025, 10:08 AKTUALIZACJA

Poważny wypadek na obrzeżach Ostrołęki. Ranny kierowca skutera [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7475
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7475
Posłuchaj

Dziś nad ranem, w czwartek 29 maja, na ulicy Padlewskiego w Ostrołęce doszło do poważnego wypadku drogowego. Około godziny 5:30 zderzyły się tam samochód osobowy oraz skuter. W wyniku kolizji ucierpiała osoba kierująca jednośladem.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Ratownicy udzielili poszkodowanemu niezbędnej pomocy. Jego stan nie został jeszcze oficjalnie podany do wiadomości.

Równolegle z prowadzoną akcją ratunkową funkcjonariusze policji rozpoczęli czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz analiza materiału dowodowego z miejsca zdarzenia.

AKTUALIZACJA:

Jak wynika z policyjnych ustaleń, 40-letni mieszkaniec Ostrołęki kierujący jednośladem jadąc ulicą Padlewskiego w kierunku ulicy Stacha Konwy na łuku drogi wpadł w poślizg na mokrej od deszczu nawierzchni, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującym audi.

Kierujący skuterem doznał obrażeń i został zabrany do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę, czyli kierującego jednośladem ukarano mandatem w wysokości 1020 złotych oraz 10 punktami karnymi.

informuje nadkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22  23  24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  31  1
×