2020-02-01T12:09:00+01:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Poważny wypadek pod Czerwinem. Droga zablokowana! W akcji śmigłowiec LPR! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Niepokojące informacje docierają z lokalnych dróg. W ostatnich godzinach do trzech zdarzeń. Najpoważniejsze skutki ma w chwili obecnej wypadek pod Czerwinem, gdzie w czołowym zderzeniu dwóch osobówek poszkodowane zostały cztery osoby. Droga Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka jest zablokowana.

 
Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zderzenia czołowego dwóch toyot poszkodowane zostały cztery osoby. Informacja o wypadku dotarła do służb ratunkowych około godziny 11:30, obecnie na miejscu trwa akcja ratunkowa. Droga wojewódzka nr 627 między Ostrołęką a Ostrowią Mazowiecką jest zablokowana. Policja przygotowała objazdy drogami lokalnymi.
 
Zbieramy dla Was informacje o tym i innych zdarzeniach, do których o poranku i przed południem doszło na lokalnych drogach. Artykuł jest na bieżąco aktualizowany.
 
- Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Trzy osoby przewieziono do szpitala, do najciężej rannego  dziecka wezwano śmigłowiec LPR - informuje młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.
 
 
W wyniku wypadku poważnych obrażeń doznały dzieci w wieku 6 i 9 lat. Młodsze z nich zostało śmigłowcem przetransportowane do szpitala w Warszawie. Starsze dziecko trafiłorazem z matką do szpitala w Ostrołęce.
 
- Łącznie w wyniku wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. Funkcjonariusze ostrołęckiej policji ustalają okoliczności w jakich mogło dojśc do tego wypadku - mówi podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
 
Znamy wstępne okoliczności, w jakich doszło do tego wypadku. Nad ustaleniem przebiegu zdarzeń pracowało kilka patroli KMP w Ostrołęce. Jak ustalili, kierująca toyotą 40-letnia kobieta jadąc od Czerwina w kierunku Ostrołęki, na łuku drogi wpadła w poślizg i zderzyła się bokiem z jadącym z przeciwnego kierunku kierowcą toyotą, za kierownicą której siedział 21-letni mężczyzna
 
 - Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze posterunku w Czerwinie - mówi podkom. Żerański. 
 
Zachowajcie ostrożność!
 
 
 
REKLAMA
Więcej o: Czerwin, wypadek, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8  9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14  15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×