eOstroleka.pl
Region,

Poważny wypadek w Przasnyszu. TIR wbił się w budynek [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9167
zdjecie 9167
fot. KP PSP Przasnyszfot. KP PSP Przasnysz
REKLAMA
Posłuchaj
Do bardzo groźnego wypadku doszło dziś w nocy w centrum Przasnysza. W budynek handlowy wjechał rozpędzony TIR. Jego kierowca wcześniej usiłował ominąć osobowe bmw, które wjechało pod prąd w ulicę jednokierunkową. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Do wypadku doszło dziś rano w centrum Przasnysza. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący bmw zignorował znaki drogowe i wjechał pod prąd w ulicę jednokierunkową. Jadący prawidłowo kierowca TIR-a próbował uniknąć zderzenia, okazało się to jednak niemożliwe. Po uderzeniu w bmw ciężarówka staranowała betonowy słup trakcji energetycznej a następnie z impetem wpadła na budynek handlowy.

W wyniku wypadku poszkodowany został około 40-letni kierowca ciężarówki i młoda pasażerka bmw. W osobówce podróżowało łącznie pięcioro młodych osób w wieku od 16 do 25 lat. Za kierownicą siedział dwudziestolatek.

Obecnie rozbite pojazdy zostały już usunięte z miejsca zdarzenia. Nadzór budowlany wykonał oględziny uszkodzonego budynku. W najbliższym czasie zapadnie decyzja o tym, czy będzie on nadawał się do użytku.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 9167
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×