eOstroleka.pl
Region,

Powiat makowski: Trzy kolizje jednego dnia, uszkodzonych łącznie 6 samochodów

REKLAMA
zdjecie 8486
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
W zaledwie kilka godzin na terenie powiatu makowskiego doszło do trzech kolizji. Uszkodzonych zostało łącznie sześć samochodów. Dwie kolizje odnotowano w Makowie Mazowieckim a jedną w miejscowości Kaptury (gmina Szelków).

26 lutego w Makowie na ulicy Mickiewicza kierujący audi, mieszkaniec Makowa, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył jadącego mazdą mieszkańca Makowa.  Kierujący nie ponieśli obrażeń. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Tego samego dnia o godzinie 12:15 w Kapturach, gmina Szelków kierujący mercedesem, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego nieprawidłowo wykonując manewr wyprzedzania uderzył w jadącego dostawczym lublinem, którym kierował mieszkaniec powiatu makowskiego. Uczestnicy  zdarzenia nie ponieśli obrażeń. Kierowca mercedesa został ukarany mandatem.

Niecałą godzinę później również w Makowie na ulicy Przasnyskiej doszło do trzeciej kolizji w ciągu tego dnia. Kierujący skodą mieszkaniec Przasnysza nieprawidłowo wykonując manewr wyprzedzania uderzył w jadącego mercedesa, którym kierowała mieszkanka Makowa. Tu również nikt nie poniósł obrażeń. Kierowca skody otrzymał mandat.

zdjecie 8486
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
 24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×