eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Powiatowa Liga Czytelników Podsumowana. Liderom nagrody wręczał m.in. Paweł Beręsewicz [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Najaktywniejsi czytelnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego nagrodzeni. Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się oficjalne podsumowanie Finału Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników. Gościem specjalnym wydarzenia był Paweł Beręsewicz, autor książek dla najmłodszych czytelników.

Podczas oficjalnego podsumowania Finału Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników najaktywniejsi bywalcy bibliotek publicznych otrzymali nagrody ufundowane przez samorząd Ostrołęki i Starostwo Powiatowe w Ostrołęce. Liderom czytelnictwa upominki wręczali przedstawiciele obu instytucji oraz Paweł Beręsewicz, autor książek dla najmłodszych. Z pewnością niejeden nagrodzony dziś czytelnik pochłaniał z zapałem którąś z licznych książek dzisiejszego gościa biblioteki.

Po części oficjalnej przewidziano spotkanie dzieci i młodzieży z autorem, który podczas rozmowy bez trudu znalazł płaszczyznę porozumienia ze swoimi czytelnikami i zachęcał do coraz aktywniejszego i częstszego sięgania po każdego rodzaju literaturę.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×