zdjecie 4930
zdjecie 4930
2013-06-19T09:57:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego w Zespole Szkół w Lelisie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
/fot. Starosto Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA

„Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu.” - Antoni Czechow. Te słowa to swoiste motto konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Białobieli, Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim oraz Zespól Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie.

Uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego odbyło się w poniedziałek, 10 czerwca, bieżącego roku w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie.

Honorowy patronat nad konkursem obieli i ufundowali nagrody rzeczowe, starosta ostrołęcki, Stanisław Kubeł oraz wójt gminy Lelis Stanisław Subda.

Od pięciu lat myślą przewodnią Konkursu jest rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów anglojęzycznych, doskonalenie znajomości języka angielskiego, motywowanie uczniów  do nauki języka angielskiego oraz nawiązanie lub pogłębienie już istniejącej współpracy między szkołami z powiatu ostrołęckiego.

Wyniki konkursu:

Szkoła Podstawowa
Klasa IV:I miejsce: Eliza Bednarczyk (SP Troszyn), II miejsce: Wiktoria Kaczyńska (SP Białobiel), III miejsce: Szymon Białobrzeski (SP Białobiel)
Klasa V:I miejsce: Jakub Wysocki (SP Troszyn), II miejsce: Ewa Kord (SP Antonie), III miejsce: Michał Niedźwiedzki (SP Obierwia)
Klasa VI:I miejsce: Emilia Grzyb (SP Lelis), II miejsce: Paulina Panuś(SP Baranowo), III miejsce: Iga Zielińska (SP Troszyn)

Gimnazjum
Klasa I: I miejsce Kacper Szymczyk (ZS Łyse), II miejsce Cezary Kowalczyk (ZS Baranowo), III miejsce Filip Deptuła (ZS Baranowo)
Klasa II: I miejsce Agnieszka Puchalska (Publiczne Gimnazjum Troszyn), II miejsce Natalia Domurad (ZS w Łysych), III miejsce Dominika Grzyb (ZS Baranowo)
Klasa III: I miejsce Magdalena Dybikowska(ZS Baranowo), II miejsce Aleksandra Koziatek (Publiczne Gimnazjum Kadzidło), III miejsce Aleksandra Jastrzębska (Publiczne Gimnazjum Troszyn) oraz Mateusz Siwak (Publiczne Gimnazjum Kadzidło)

Szkoły Ponadgimnazjalne
Klasy I-II: I miejsce - Martyna Radek,II miejsce - Krystian Drężek, III miejsce - Jakub Wnęta - wszyscy są uczniamiZSP w Myszyńcu
Klasy III-IV: I miejsce - PaulinaNicewicz(ZSP w Łysych), II miejsce - Katarzyna Szablak (ZSP w Łysych), III miejsce - Marta Drężek (ZSP w Myszyńcu)

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×