eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Pożar transformatora w Przystani! Służby ratunkowe w akcji

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
zdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.plzdjęcie ilustracyjne, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

Groźne zdarzenie w Przystani pod Ostrołęką. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru transformatora. Do działań zaangażowano pogotowie energetyczne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 marca przed godziną 10:00 w miejscowości Przystań w gminie Olszewo-Borki (powiat ostrołęcki). Ze zgłoszenia wynikało, że na skutek awarii w transformatorze wybuchł. Na miejsce zadysponowano jednostkę JRG PSP w Ostrołęce.

We wskazanym miejscu stwierdzono iskrzenie na przewodach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu Pogotowia Energetycznego, które prowadziło dalsze czynności.

- informuje brygadier Bogdan Trzaska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Więcej o: Przystań, pożar

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×